Cennik Usług Dodatkowych

Parking
Koszt rezerwacji miejsca parkingowego: 40 zł/doba (nie dotyczy rezerwacji Apartamentów Lovely i Royal na ul. Wodnej 15, gdzie nie posiadamy miejsc parkingowych)
Śniadanie Śniadanie
Zapraszamy do skorzystania z oferty śniadań dostarczanych do Apartamentu w przedziale czasowym od 7:30 do 8:30. Cena za śniadanie wynosi 25 zł/osoba/doba
Pełne wyżywienie Pełne wyżywienie
Zapraszamy do skorzystania z oferty pełnego wyżywienia (śniadanie + obiadokolacja). Śniadania dostarczane są do Apartamentu w przedziale czasowym od 7:30 do 8:30 natomiast obiadokolacja o godz. 15:00. Cena pełnego wyżywienia to 60 zł/osoba/doba.

Zwierzęta
W naszych Apartamentach zwierzęta domowe są mile widziane. Pobyt pupila w Apartamencie: 50 zł – opłata jednorazowa.

Łóżeczko dziecięce Łóżeczko dziecięce
Dostawienie łóżeczka dziecięcego do Apartamentu: 50 zł – opłata jednorazowa

Dostawka dla osoby dorosłej Dostawka dla osoby dorosłej
Dostawienie dodatkowego łóżka dla osoby dorosłej do Apartamentu: 50 zł – opłata jednorazowa

Dodatkowe ręczniki Dodatkowe ręczniki
Dodatkowe ręczniki na życzenie Gości: 50 zł

Zameldowanie przed godz. 16:00 i wymeldowanie po godz. 10:00 Zameldowanie przed godz. 16:00 i wymeldowanie po godz. 10:00
Doba trwa w godzinach 16:00-10:00. Zameldowanie przed 16:00 a także wymeldowanie po godz. 10:00 możliwe jest w cenie 20 zł za każdą wcześniejszą godzinę zameldowania a także każdą późniejszą godzinę wymeldowania. Maksymalnie można zameldować się o godz. 12:00 a wymeldować do godz. 14:00.

Płatność w Apartamencie (przy taryfie cenowej 'bezzwrotnej') Płatność w Apartamencie (przy taryfie cenowej 'bezzwrotnej')
Zgodnie z warunkami rezerwacji bezzwrotnej, gdzie wybrany plan cenowy jest najtańszy, należność powinna być pobrana z podanej karty kredytowej przed przyjazdem.  Istnieje możliwość płatności gotówką w Apartamencie za dopłatą 50 zł. Dopłata wynika z konieczności dojazdu pracownika o umówionej godzinie, do Apartamentu.
Usługa sprzątania Usługa sprzątania
Usługa sprzątania Apartamentu (maksymalnie 1 raz w tygodniu, przy rezerwacji powyżej 7 dni) jest nieodpłatna. Podczas pobytu Gości (krócej niż 1 tydzień) usługa ta jest dodatkowo płatna 100 zł.