Cennik Usług Dodatkowych

Parking
Koszt rezerwacji jednego miejsca parkingowego: 50 zł/doba. Liczba miejsc parkingowych na ul. Bóżniczej 2 jest ograniczona, zatem potwierdzenie niniejszej rezerwacji z naszej strony, będzie ostateczną gwarancją dokonania rezerwacji. Przy ul. Wodnej 15, ul. Dominikańskiej 9, ul. Wenecjańskiej 7 nie posiadamy miejsc parkingowych. Koszt pozostawienia samochodu na parkingu po wymeldowaniu wynosi 50 zł/h.
Śniadanie Śniadanie
Zapraszamy do skorzystania z oferty śniadań dostarczanych pod drzwi Apartamentu do godziny 7:00 rano (w niedziele i święta do 8:00 rano). Do wyboru posiadamy śniadania: kontynentalne. Koszt jednego śniadania wynosi 35 zł.

Zwierzęta
W naszych Apartamentach zwierzęta domowe są mile widziane. Pobyt pupila w Apartamencie: 50 zł – opłata jednorazowa.

Łóżeczko dziecięce Łóżeczko dziecięce
Dostawienie łóżeczka dziecięcego do Apartamentu: 50 zł – opłata jednorazowa
Dzieci do lat 6
Koszt pobytu dzieci do lat 6 śpiących na osobnych, lub obecnych łózkach wynosi 30 zł/doba.
Dzieci powyżej lat 6 oraz dokwaterowanie niezgłoszonej osoby w Apartamencie
Koszt pobytu dzieci powyżej 6 lat oraz każdej dodatkowej osoby dorosłej w Apartamencie wynosi 50 zł/doba.
Sprzątanie w trakcie pobytu Sprzątanie w trakcie pobytu
Podczas rezerwacji krótszej niż 7 dni, opłata za sprzątanie wynosi 50 zł/1 sprzątanie. Gdy pobyt trwa dłużej niż 7 dni, sprzątanie raz w tygodniu odbywa się nieodpłatnie. Nie pobieramy opłaty za sprzątanie po Państwa pobycie.
Dodatkowe ręczniki lub wymiana Dodatkowe ręczniki lub wymiana
Podczas rezerwacji krótszej niż 3 dni, opłata za dodatkowe ręczniki bądź wymianę wynosi 30 zł/1 wymiana. Gdy pobyt trwa dłużej niż 3 dni, raz w tygodniu ręczniki wymieniane są nieodpłatnie.

Zameldowanie przed godz. 16:00 i wymeldowanie po godz. 10:00 Zameldowanie przed godz. 16:00 i wymeldowanie po godz. 10:00
Doba trwa w godzinach 16:00-10:00. Zameldowanie przed 16:00 a także wymeldowanie po godz. 10:00 możliwe jest w cenie 40 zł za każdą wcześniejszą godzinę zameldowania a także każdą późniejszą godzinę wymeldowania. Maksymalnie można zameldować się o godz. 12:00 a wymeldować do godz. 14:00.